6 lutego w naszej szkole została podsumowana akcja „I Ty możesz zostać Królem Dobrych Manier”, która miała na celu popularyzację zasad savoir – vivre’u wśród uczniów oraz zachęcenie do stosowania tych zasad w życiu codziennym.

Jednym z ważnych założeń było zwrócenie uwagi młodzieży, na znaczenie dobrych manier w życiu każdego człowieka i praktyczne z nich korzystanie. Kultura osobista jest wizytówką każdego ucznia, a zachowanie zgodne z zasadami dobrego wychowania zjednuje sympatię i szacunek innych ludzi.

         W ramach akcji w klasach IV – VI SP i I – III GIMN. zostały przeprowadzone klasowe plebiscyty, które wyłoniły Króla i Królową Dobrych Manier 2016. Plebiscyty poprzedzone zostały zajęciami „Savoir – vivre w życiu szkolnym” poświęconymi zasadom kulturalnego zachowania się w szkole.

       Typując „znawców dobrych manier” uczniowie zwracali uwagę na kryteria, które wynikają z zasad savoir – vivre’u.

     Laureatami plebiscytu na „Króla i Królową Dobrych Manier 2016” zostali:

      1. Emilia Barlakowska, Jakub Wojewoda         IV A
      2. Hanna Magier, Dominik Poniedziałek           IV B
      3. Zofia Lewandowska, Jakub Kamieniecki       IV C
      4. Antonina Jaworska, Adam Sadowski            V A
      5. Maja Fiszer, Łukasz Białas                         V B
      6. Aleksandra Pawłowska, Daniel Banaszak    VI A
      7. Gabriela Kazimierska, Michał Szymoniak    VI B
      8. Aleksandra Kołodziejczyk, Maciej Pociński VI C
      9. Agata Staszak, Filip Karauda                       I A GIMN.
      10. Olga Jastrzębska, Cyprian Solan                  I B GIMN.
      11. Martyna Łusiak, Przemysław Krzyszczak     II A GIMN.
      12. Maria Bojarczuk, Piotr Wojciechowski          II B GIMN.
      13. Adrianna Szewczuk, Maciej Kowalczyk       III A GIMN.
      14. Zuzanna Chmurska, Krystian Sycz              III B GIMN.

      Laureaci zostali uhonorowani okolicznościowym medalem oraz dyplomem wręczonymi  z rąk pani dyrektor Alicji Kasprzak – Żeżuły, podczas uroczystego apelu.

      Podczas spotkania z uczniami Pani Dyrektor wyróżniła również uczniów osiągających najwyższe wyniki w nauce i zachowaniu oraz tych, którzy mają 100% frekwencję, gdyż nie opuścili w I semestrze ani jednej godziny – uczniowie otrzymali publiczną pochwałę, a ich koledzy i koleżanki nagrodzili ich brawami.

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05
  • 06
  • 07
  • 08
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20


 

Wydarzyło się...

godło Rzeczpospolitej Polskiej - biały orzeł na czerwonym tle

 

 

REKRUTACJA

 

Aktywna tablica - banner informacyjny programu

 

Bezpieczna

 szkoła +

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

miniaturka plakatu BOHATERON

Miniaturka obrazka

 Baner akcji Razem na Święta

Banner akcji Szkoła w Pilotażu Programowania

 

LSCDN

konkursy

Zawodowy strzał w 10 - link do informatora o szkołach ponadgimnazjalnych